Kısa süre için geçerli indirim kampanyasını  kaçırmayın!!
 Kısa süre için geçerli indirim kampanyasını  kaçırmayın!
Sistem Özellikleri
Harika Özellikler Sizi Bekliyor
Tüm Özelliklere Dön

Güçlü Stok Yönetimi

*Firmanızın ürünlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Ürünlerinize fotoğraf, etiket ve açıklama ekleyebilirsiniz. Ürün listenizdeki aramaları etiketleriniz üzerinden kısıtlayarak aratabilirsiniz. Bir ürüne birden çok etiket tanımlayabilirsiniz. *Ürünlerinizi döviz cinsi para birimi ile tanımlayabilirsiniz. *Depolar arası hareket sağlayabilirsiniz. *Stok sayım ve düzenleme işlerini tek ekrandan yapabilirsiniz. *Stoklarınıza etiket tanımlayarak gruplandırma yapabilirsiniz. *Stoklarınıza birden çok fiyat tanımlayabilirsiniz. *Basit üretim modülü ile üretim yapabilir, ürün reçetelerinizi oluşturabilirsiniz *Toplu fiyat değiştirme işlemlerinizi tek tıklama ile sağlayabilirsiniz. *Özel fiyat listesi oluşturup müşteri gruplarınza göre fiyatlandırma yapabilirsiniz. *Tek ekranda stoklarınızı sayabilir, düzenleyebilirsiniz. *Listelediğiniz ürünlerinizi düzenleyebilirsiniz. *Ürünlerinizi excel formunda dışa aktarabilirsiniz. *Excel formundaki stoklarınızı programa geri aktarabilirsiniz. *Stok kartlarınızı yönetebilir, aktif , pasif özelliklerini kullanabilirsiniz. EN GÜÇLÜ STOK YÖNETİMİ Stok takip sistemiyle stoklarınız anlık ve güncel olsun Bütüncül kararlılıkla stok takibi.. Stoklarınızı internete erişen tüm cihazlardan takip edebilir ve düzenleyebilirsiniz. Stoklarınızı eşitleyerek daha kararlı stok takibi sağlayabilirsiniz.

14 Gün Ücretsiz Deneyin
İnternete erişebilen her türlü cihazdan kullanım kolaylığı ile İYİHESAP'ın benzersiz özelliklerini çok seveceksiniz
Sık Sorulan Sorular
Sizler için en çok sorulan soruları derledik

İYİHESAP stok kartlarını dilediğiniz para birimi ile oluşturabilirsiniz, merkez bankası anlık kurlardan çeviri yapacaktır.

Elbette, cari hesaplarınızı dilediğiniz para birimi ile oluşturabilirsiniz. Anlık kur üzerinden İYİHESAP çeviri yapacaktır.

İYİHESAPiçerisinde e-hizmetlerin tamamı mevcuttur. Ayrıca başka bir uygulmaya ihtiyacınız yoktur. E-Fatura ve diğer e-hizmetlerinizde müşterilerinize sms ile gönderim sağlayabilirsiniz.

Bilinen bir çok e-ticaret sitesi veya altyapılarına entegrasyonumuz mevcuttur. Sipariş entegrasyonumuz size tek tıklama ile fatura ve kargo makbuzu yazdırmayı sağlar.

Evet, İYİHESAP ile göndereceğiniz sistemsel sms'ler ücretsizdir. Kendi firma adınızla gönderim sağlayacksanız sms başlığı almanız gerekir. Entegrasyon işlemini iyihesap/ ayarlar sayfasından yapabilirsiniz.

Var, göndereceğiniz teklif, sipariş, ön sipariş gibi dijital evrakları sms , whatsapp, mail yolu ile iletebilirsiniz.

İYİHESAP çok sayıda depo ve şube açmanıza imkan verir, şube ve depolarınızı tek ekrandan takip edebilir, depolar arası mal transferi sağlayabilirsiniz.

Evet, bir çok banka ile İYİHESAP entegrasyonu mevcuttur.

İYİHESAP PAYTR, ve PAYNET sanal posları ile kendi içerisinde size tahsilat imkanı verir. İyihesap ekranından sanal pos bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

İYİHESAP profesyonel teknik servislere hitap edebilecek düzeyde teknik servis mmodülüne sahiptir.

Ücretsiz Bilgi ve Demo Talebi
Hemen ücretsiz olarak 15 gün deneme sürümünü başlatın
WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Bize Mesaj Gönderin