Kısa süre için geçerli indirim kampanyasını  kaçırmayın!!
 Kısa süre için geçerli indirim kampanyasını  kaçırmayın!
Tüm Blog Yazıları
İYİ AKADEMİ
21 Şubat 2024

"Yetenek Kazandırma ve Staj Programları: İyisoft'in Vizyonu

İyisoft olarak, yetenek kazandırmayı sadece şirketimiz için değil, sektörümüz ve ülkemiz için de büyük bir kazanç olarak değerlendiriyoruz. Bu nedenle her yıl İYİ Akademi bünyesinde dünyada ve ülkemizdeki birçok üniversite ile işbirlikleri yaparak üniversitelerin lisans 3. ve 4. sınıf ile yüksek lisans 1. sınıf öğrencilerine yönelik geliştirilen, uzun süreli ve kapsamlı bir staj programını düzenliyoruz.

Staj programlarımız, genç yeteneklere sektör deneyimi kazandırmanın yanı sıra onların kariyerlerine erken dönemde destek olmayı hedeflemektedir. Bu programlar sayesinde öğrenciler, teorik bilgilerini pratikte uygulama fırsatı bulurken, iş dünyasının dinamiklerini yakından tanıma şansı elde etmektedirler. Aynı zamanda, sektörümüze yeni ve taze bakış açıları getiren genç yeteneklerle işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

İyisoft olarak, genç yeteneklere destek olmak ve onların kariyerlerine katkıda bulunmak bizim için büyük bir gurur kaynağıdır. Sektörümüzdeki yenilikçi ve başarılı projelerimizi genç yeteneklerle birlikte hayata geçirerek, geleceğe daha güçlü bir şekilde ilerlemeyi hedefliyoruz.

Bizimle birlikte çalışmak ve staj programlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin veya bizimle iletişime geçin. Genç yeteneklere destek olmaya devam edeceğiz."

Ayrıcalıkları Keşfet
Üstün Özellikleri, Pazaryeri ve E-Ticaret Entegrasyonları ile İYİHESAP Tek Panelden, Kolayca tüm operasyonlarınızı yönetir. Toplu fatura düzenleyebilir, kargo makbuzları yazdırabilirsiniz.!
Kullanıcı Dostu
Kullanıcı Dostu
İYİHESAP Eğitime ihtiyaç duyulmayacak kadar kolaydır ve aynı zamanda kendi içerisinde yardım videoları ile desteklenmiştir.
Ücretsiz Güncellemeler
Ücretsiz Güncellemeler
Sürekli güncellenen İYİHESAP ile tüm güncellemeleri ücretsiz alırsınız ve programın tüm özelliklerini kısıtlamasız kullanabilirsiniz.
Zengin Entegrasyonlar
Zengin Entegrasyonlar
Bilinen tüm e-ticaret ve pazaryeri sitelerine entegrasyonu ve dahili sanal pos, sms sistemi ile ahtapot bir yazılımdır.
Özgürce Kullanım
Özgürce Kullanım
İYİHESAP ek kullanıcı, banka, depo, şube, döviz vb. gibi özelliklerde sizden ücret talep etmez. Tüm özellikleri özgürce kullanırsınız.
E-Hizmetler
E-Hizmetler
E-Fatura, E-İrsaliye, E-Mutabakat gbi tüm süreçlerinizi İYİHESAP ile hatasız yürütebilirsiniz. Gelen E-Faturalarınızı tek tıklama ile işleyebilirsiniz.
Hızlı Raporlama
Hızlı Raporlama
Tüm işletmelerin ihtiyaç duyabileceği raporlama seçenekleri.. Cari, stok, kasa, banka, döviz, çek, senet raporları gib onlarca seçenek.
Ayrıcalıklar
3 Dakikada hesabını oluştur

14 Gün Sınırsız kullanın. Teklif, sipariş, E-fatura işlemlerinizi sms ile saniyede gönderin ve müşteri memnuniyetini artırın.

0
Tamamlanan Proje
0
Mutlu Müşteri
0
Olumlu Geridönüş
0
Kazanılan Ödül
Türkiye’nin Lider
Ön Muhasebe Yazılımı
Binlerce büyük markanın tercihi İYİHESAP ile güvenli ve kullanıcı dostu ön muhasebeyi deneyimleyin, herşeyin ne kadar İYİ olduğunu göreceksiniz.
14 Gün Ücretsiz Deneyin
İnternete erişebilen her türlü cihazdan kullanım kolaylığı ile İYİHESAP'ın benzersiz özelliklerini çok seveceksiniz
WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Bize Mesaj Gönderin