Kısa süre için geçerli indirim kampanyasını  kaçırmayın!!
 Kısa süre için geçerli indirim kampanyasını  kaçırmayın!
Sistem Özellikleri
Harika Özellikler Sizi Bekliyor
Tüm Özelliklere Dön

E-Hizmetler

E-Fatura ile faturalarınızı dijital ortama taşıyarak ödeme ve tahsilat süreçlerinizde hızınızı ve veriminizi artırırken, maliyetlerinizi de azaltarak tasarruf sağlayabilirsiniz.

E-fatura bölümünde Gelen, Giden, Reddedilen ve Hatalı faturalar ayrı ayrı kategorilerde görüntülenebilmektedir. E-faturaya geçiş ile fatura işlemlerinizi dijital ortama taşımız olursunuz. Kâğıt faturalardan kurtulmuş olursunuz. Hem zamandan hem paradan tasarruf etmiş olursunuz. Fatura kestiğiniz anda müşterinize e-posta veya sms olarak gönderebilirsiniz. Faturalarınızı kanun gereği 10 yıl saklamanız gerekiyor.

İYİHESAP ile kesilen faturalar, Gelir İdaresinin yetkilendirdiği iş ortağı özel entegratörler vasıtasıyla 10 yıl saklanır. Size kesilen e-faturalar İYİHESAP ile otomatik listelenir. Alış faturalarınızı tedarikçi carisine otomatik olarak aktarabilirsiniz. Aldığınız ürün veya hizmeti daha önce daha ucuza aldıysanız sistem fiyat değişimi uyarısı verir. Gelen e-faturalarınızı tek tıklama ile içeri aktarabilirsiniz. Tanımlı cari yok ise faturadaki bilgilerle cari tanımlama işlemini İYİHESAP yapacaktır. Stoklarınızı da tanımlayacak ve ilgili cariye alış faturası olarak işleyecektir.

14 Gün Ücretsiz Deneyin
İnternete erişebilen her türlü cihazdan kullanım kolaylığı ile İYİHESAP'ın benzersiz özelliklerini çok seveceksiniz
Sık Sorulan Sorular
Sizler için en çok sorulan soruları derledik

İYİHESAP stok kartlarını dilediğiniz para birimi ile oluşturabilirsiniz, merkez bankası anlık kurlardan çeviri yapacaktır.

Elbette, cari hesaplarınızı dilediğiniz para birimi ile oluşturabilirsiniz. Anlık kur üzerinden İYİHESAP çeviri yapacaktır.

İYİHESAPiçerisinde e-hizmetlerin tamamı mevcuttur. Ayrıca başka bir uygulmaya ihtiyacınız yoktur. E-Fatura ve diğer e-hizmetlerinizde müşterilerinize sms ile gönderim sağlayabilirsiniz.

Bilinen bir çok e-ticaret sitesi veya altyapılarına entegrasyonumuz mevcuttur. Sipariş entegrasyonumuz size tek tıklama ile fatura ve kargo makbuzu yazdırmayı sağlar.

Evet, İYİHESAP ile göndereceğiniz sistemsel sms'ler ücretsizdir. Kendi firma adınızla gönderim sağlayacksanız sms başlığı almanız gerekir. Entegrasyon işlemini iyihesap/ ayarlar sayfasından yapabilirsiniz.

Var, göndereceğiniz teklif, sipariş, ön sipariş gibi dijital evrakları sms , whatsapp, mail yolu ile iletebilirsiniz.

İYİHESAP çok sayıda depo ve şube açmanıza imkan verir, şube ve depolarınızı tek ekrandan takip edebilir, depolar arası mal transferi sağlayabilirsiniz.

Evet, bir çok banka ile İYİHESAP entegrasyonu mevcuttur.

İYİHESAP PAYTR, ve PAYNET sanal posları ile kendi içerisinde size tahsilat imkanı verir. İyihesap ekranından sanal pos bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

İYİHESAP profesyonel teknik servislere hitap edebilecek düzeyde teknik servis mmodülüne sahiptir.

Ücretsiz Bilgi ve Demo Talebi
Hemen ücretsiz olarak 15 gün deneme sürümünü başlatın
WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Bize Mesaj Gönderin